SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W TANG SOO DO

Stało się już tradycją, że Pionkowski Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do na początku grudnia organizuje klubowy turniej mikołajkowy. W sobotę 5 grudnia odbyła się już czwarta jego edycja, która w tym roku splotła się z dziesięcioleciem klubu, do którego należą nasi uczniowie - obecni absolwenci. To za przykładem dwójki naszych absolwentów: Jakuba Płachty i Wiktorii Rutkowskiej, którzy swoimi sukcesami nie tylko rozsławili nasze miasto ale zaszczepili również sportowego bakcyla swoim młodszym kolegom i koleżankom.

W tegorocznej edycji mistrzów godnie ich naśladowli nasi uczniowie: Jan Monkosa z klasy VI i brygada z klasy III- Hanna Fila, Julia Jarzyńska, Liwia Wdowska, Lena Noga, Aleks Janowicz oraz najmłodsza reprezentanka Amelia Matyga z klasy I.

Na blisko 80 zawodników Jaś Monkosa stawał trzy razy na podium w swojej kategorii wiekowej i wagowej i wywalczył złoto na formach z bronią, srebro w formach tradycyjnych i brąz w formule Semi Contact. Hania Fila, podium w swojej kategorii wiekowej i wagowej wywalczyła brąz Formy Tradycyjne, brąz w formule Semi Contact.

Amelka Matyga, wywalczyła brąz w formule Soft Stick oraz brąz w kategorii Tor Przeszkód.

Aleks Janowicz, dwa razy na podium zdobył dwa złota w kategorii, Formy Tradycyjne i Tor Przeszkód.

Liwia Wdowska, wywalczyła podium, zdobywając złoto, Formy Tradycyjne i srebro, Formy z bronią.

Julia Jarzyńska dwa razy na podium, zdobyła dwa złota, Formy z bronią i Formy Tradycyjne.

Cieszą nas sukcesy naszych uczniów i dopingujemy ich gorąco, by pod okiem wspaniałych trenerów rozwijali swoje pasje a swoim przykładem pokazywali kolegom, że świat gier komputerowych nigdy nie zastąpi prawdziwego współzawodnictwa. Gratulujemy!!!