UROCZYSTE ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dzień pierwszy września 2020 znacznie różnił się od pozostałych. Po prawie sześciomiesięcznej przerwie do szkoły powrócili uczniowie i nauczyciele. Przypomnijmy, że od 12 marca do 26 czerwca 2020 uczniowie odbywali naukę w sposób zdalny. Od września 2020 w szkole będą obowiązywały nowe zasady funkcjonowania w czasie pandemii. O szczegółach poinformują uczniów nauczyciele wychowawcy.

Ważnym wydarzeniem była wizyta Burmistrza Miasta Pionki Roberta Kowalczyka oraz Kierownik Wydziału Zarządzania Oświatą Barbary Siek. Szkoła w prezencie otrzymała z rąk Burmistrza laptopy do pracy zdalnej.

Rozpoczęcie roku odbyło się z podziałem na dwie grupy: o godzinie 9.00 -klasy V-VIII i o godzinie 10.00 klasy I-III. Uczniowie klas pierwszy złożyli ślubowanie i tym samym stali się uczniami szkoły.