WYNIKI KONKURSU "MOJE SPOTKANIA Z PUSZCZĄ"

W bieżącym roku szkolnym odbyła się XXX- jubileuszowa edycja konkursu ,,Moje spotkania z Puszczą”. Temat: ,,Sekretne życie Puszczy Kozienickiej”. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę ukazującą florę, faunę, wartości historyczne, kulturalne oraz walory krajobrazowe Puszczy Kozienickiej poprzez uchwycenie jej złożoności, zmienności, nieprzewidywalności czy tajemniczości. Sekretne życie Puszczy można było uchwycić poprzez wiersz, opowiadanie, fotografię czy wykonanie pracy plastycznej. Naszą szkołę w konkursie reprezentował Łukasz Guść z klasy szóstej, który pod okiem nauczyciela biologii Lidii Jurek wykonał album fotograficzny i zajął I miejsce w kategorii ,,Fotografia- II grupa uczniowie klas V- VIII szkoły podstawowej”. Łukaszowi gratulujemy, a innych zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok. Gratulujemy !!!