ZAJ犴IA POZALEKCYJNE 2018/2019

 

Lp.

NAZWA ZAJ岊

PROWADZ。Y

TERMIN

1.

Ko這 matematyczne                         

klasa IV

Jacek Kustra

Wtorek        

8.00-8.45

2.

Ko這 matematyczne                          klasa V Jacek Kustra Pi徠ek  7.10-7.55

3.

Ko這 matematyczne                          klasa VI Jacek Kustra Pi徠ek  7.10-7.55

4.

Ko這 matematyczne                  

klasa VII 

Jacek Kustra

Czwartek

7.10 -7.55

5.

Przygotowanie do egzaminu z matematyki  

klasa VIII

Jacek Kustra

Poniedzia貫k  dziewcz皻a

鈔oda  ch這pcy

8.00-8.45

8.00-8.45

6. Ko這 matematyczne                          klasa VIII Jacek Kustra Czwartek 7.10-7.55

7.

Ko這 j. angielskiego                

klasa  VIII

Lidia Warcho

Poniedzia貫k

7.10-7.55

9.

Ko這 j. angielskiego              

klasa  VI

Lidia Warcho

Czwartek

13.40 -14.25

10.

Ko這 historyczne         kl. VI-VII Marzena Wo幡ica Poniedzia貫k  13.40-14.25

11.

Ko這 wokalne    

klasa V-VII

Magdalena Gregorczyk

Pi徠ek

13.40-14.25

12.

Ko這 plastyczne     

klasa IV- VII

Magdalena Gregorczyk

鈔oda  

13.40-14.25
13.

Zaj璚ia sportowe SKS

klasa IV- VI

Adam Rawicz Kra郾icki

Pi徠ek               

13.40 -14.25
14.

Ko這 j瞛yka rosyjskiego                       

 kl. V- VIII

Renata Ga販zy雟ka - Smal

Pi徠ek               

14.35 – 15.20
15.

Ko這 biologiczne

kl. VII-VIII

Lidia Jurek

鈔oda               

7.00-7.45

Zaj璚ia wyr闚nawcze i czytelnicze

Lp.

NAZWA ZAJ岊

PROWADZ。Y

TERMIN

1.

Zaj璚ia  wyr闚nawcze z j.polskiego

 kl. V- VI

Renata Ga販zy雟ka - Smal

Poniedzia貫k 

13.40-14.25

2.

Zaj璚ia wyr闚nawcze z j.angielskiego

 

kl. V

kl. VI-VII

Lidia Warcho

Wtorek         

字oda            

13.40-14.25

8.00-8.45

3.

Zaj璚ia wyr闚nawcze z edukacji wczesnoszkolnej

 

kl. III

Wies豉wa Warcho

Czwartek  

12.45-13.30

4.

Zaj璚ia wyr闚nawcze z matematyki          

 

 kl. IV

Jacek Kustra

Poniedzia貫k 

12.45-13.30

5.

Zaj璚ia wyr闚nawcze z matematyki           

 

 kl. V

Jacek Kustra

Czwartek  

13.40- 14.25

6.

Zaj璚ia wyr闚nawcze z matematyki           

 

kl. VI

Jacek Kustra

Czwartek   

13.40 -14.25

7.

Ko這 czytelnicze  kl.I Bo瞠na Kalbarczyk 字oda 8.00-8.45