KONKURS MATEMATYCZNY "NÀBOJ JUNIOR"

Náboj Junior to międzynarodowe zawody matematyczno-fizyczne dla czteroosobowych drużyn reprezentujących swoją szkołę.

Zawody trwają 120minut, podczas których drużyny starają się rozwiązać jak najwięcej zadań.
Specyficzna struktura Náboja powoduje, że zawody są interesujące zarówno dla uczniów niedoświadczonych w konkursach matematycznych i fizycznych, jak i
uczniów, którzy już odnosili sukcesy. Dlatego każdy może się w ich trakcie dobrze bawić.

23 listopada 2018 w konkursie wzięli udział uczniowie -reprezentacja naszej szkoły: Maja Amanowicz kl. VIII, Emilia Rabijewska kl.VII, Julia Tyburczy kl.VIII i Mikołaj Kowalczyk kl.VII. pod opieką p. Jacka Kustry -nauczyciela matematyki. Miejsce konkursu - I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi.