KONKURS KOLĘD

11.12.2018 w Domu Kultury Pionki odbył się XVII Międzydiecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek eliminacje rejonowe Pionki.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały uczennice: Zuzanna Baranowska z klasy VII i Katarzyna Kustra z klasy VIII.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Nasze uczennice mimo świetnego przygotowania niestety nie zajęły żadnego miejsca.

Nagród w konkursie było dwie, pierwsze miejsce dla zespołu i drugie dla wokalistki z innej szkoły.

Dzięki konkursowiuczennice miały okazję posłuchać wspaniałych wykonań innych koleżanek i kolegów.

Udział w konkursie to okazja by doskonalić swoje umiejętności występowania w szerszej publice,

przełamać tremę w długim oczekiwaniu na swój występ, które jest bardzo stresujące.