DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy miś, to ulubieniec wszystkich dzieci. Kto z nas nie ma lub nie miał tej zabawki? Dzieci go kochają, chętnie do niego przytulają, a nawet śpią. Służy im za poduszkę. To ich przyjaciel. Właśnie jemu powierzają swoje sekretne sprawy. Czas nieustannie biegnie, a pluszaki są nadal z nami, To najpopularniejsze zabawki. 25 listopada 2020 w klasie II i w oddziale przedszkolnym głównymi gośćmi były właśnie pluszaki. Przedstawiamy galerię zdjęć i zapraszamy do miłego oglądania. Zdjęcia dzieci klasy II uczących się zdalnie zostały przesłane przez rodziców do wychowawczyni p. Wiesławy Warchoł. Zdjęcie oddziału przedszkolnego zrobiono w szkole. Przypomnijmy, że wychowawczynią oddziału jest p. Aneta Jaroszek-Grabowska. Autorka artykułu - p. W. Warchoł.