DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

7.03.2019 Tegoroczna akademia z okazji Dnia Kobiet odbyła się w skromnych warunkach - na korytarzu szkoły ze względu na trwający remont szkoły. Program artystyczny pod kierunkiem p. Beaty Krawczyk przygotowała klasa czwarta. Dodatkowo występ wzbogacił zespół wokalny pod kierunkiem p. M. Gregorczyk. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, recytatorskie i wokalne. Na koniec wręczyli upominki paniom nauczycielkom. Podczas akademii p. J. Kustra i p. M. Gregorczyk wręczyli nagrody i dyplomy w konkursie na logo graficzne koła naukowego MC2.

I miejsce - Janek Orzechowski

II miejsce Maciej Kęska

III miejsce - Łukasz van der Donk

wyróżnienia: Kamil Grzywacz, Jagoda Gregorczyk

Gratulujemy!!!

Następnie pani pedagog Aldona Jaworowska przekazała informacje na temat sukcesów naszych uczniów w konkursie pożarniczym, do finału powiatowego zakwalifikowały się dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Pasek oraz Emilia Rabijewska. Szczegóły podamy w odrębnym artykule.