BIEGI SZTAFETOWE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

9 Listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach sztafetowych rozegranych z okazji 100 rocznicy Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorem imprezy byli: Burmistrz Miasta Pionki,Wydział Sportu i Rekreacji UMP, UKS Orlik Pionki. Zawody przebiegały w formie sztafet 4x400m każdy uczestnik sztafety miał za zadanie przebiec jedno okrążenie po bieżni stadionu.  Naszą szkołę reprezentowało po czterech chłopców i dziewcząt z kategorii klas 4-6 i 7-8 łącznie 16 uczniów. W kategorii klas 7-8 chłopców zdobyliśmy 2 miejsce a w pozostałych 3 miejsce. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchar oraz bony towarowe z przeznaczeniem na sprzęt sportowy o łącznej wartości 500 zł.