• ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

        Rok szk. 2022/2023

        Nazwa zajęć

        Klasa

        Nauczyciel prowadzący

        Termin

         

        Koło matematyczne

        „Szukamy mistrza matematyki”

         

        IV-VII

         

        Jacek Kustra

         

        Wtorek
        13.40-14.25

         

        Koło informatyczne „Programowanie z elementami robotyki

         

        VII

         

        Jacek Kustra

         

        Poniedziałek

        13.40 – 14.25

         

         

        Koło plastyczne

         

        V

        Bożena Kalbarczyk

        Poniedziałek

        12.45-13.30

         

        Grafika Komputerowa

         

        VI-VII

        Magdalena Gregorczyk

        Piątek
        13.40-14.25

         

        Zajęcia czytelnicze

         

         

        I

         

        Wiesława Warchoł

        Piątek

        9.50-10.35

         

        Nauka gry w szachy

         

         

        II

         

        Aneta Jaroszek-Grabowska

        Piątek

        8.55-9.40

         

        Zajęcia czytelnicze

         

        III

         

        Joanna Hensoldt

        Wtorek

        11.50-12.35

         

        Przygotowanie do egzaminu z

        j. polskiego

         

        VIII

         

        Renata Gałczyńska-Smal

         

        Piątek

        8.00-8.45

         

        Przygotowanie do egzaminu z

        j. angielskiego

         

        VIII

         

        Lidia Warchoł

         

        Piątek

        12.45-13.30

         

        Przygotowanie do egzaminu z

        matematyki

         

        VIII

         

        Jacek Kustra

         

        Czwartek

        8.00-8.45

        Zajęcia wyrównawcze 
        z ed. wczesnoszk.

         

        II

         

        Aneta Jaroszek-Grabowska

         

        Poniedziałek

        12.45-13.30

        Zajęcia wyrównawcze                       z ed. wczesnoszk.

         

        III

         

        Joanna Hensoldt

         

         

        Wtorek
        12.45-13.30

        Zajęcia wyrównawcze                       z ed. wczesnoszk.

         

        I

         

         

        Wiesława Warchoł

         

         

        czwartek

        12.45-13.30

        Zaj wyrównawcze z j. polskiego

         

        IV

        Renata Gałczyńska-Smal

        Poniedziałek
        14.35-15.20

        Innowacja pedagogiczna                      z j. niemieckiego

         

        IV

         

         

        Paulina Tumidajewicz

        Środa

        13.40 – 14.25

        Piątek

        12.45-13.30

        Innowacja pedagogiczna                      z j. niemieckiego

         

        V

        Paulina Tumidajewicz

        Wtorek

        11.50-12.35

        Piątek

        13.40 – 14.25

        Zaj. z drukowania 3D

        Laboratorium Przyszłości

         

        IV-V

         

        Jacek Kustra

         

        Piątek

        8.00-8.45

        Zaj. fotograficzne

        Laboratorium Przyszłości

         

        VII

         

        Anna Dąbrowska

         

         

        Piątek

        15.30 – 16.15

        Zaj. teatralne

        Laboratorium Przyszłości

         

        IV-VIII

         

        Aneta Jaroszek-Grabowska

        Czwartek
        15.20-16.05

        Podobny obraz